Log Out Log In

GRAVITY Training System  (GTS)

V dnešním hektickém světě stále více aktivních lidí vyhledává alternativy nejvhodnějšího pohybu a především vyváženost mezi hodnotou vloženého času, finanční náročností cvičení a efektem tréninku.

Odpovědí na tuto poptávku je přístroj GTS. Jeho univerzálnost a komplexní program nabízejí obrovské množství cviků a vyzdvihují tak nedocenitelnou  hodnotu jediného cvičebního přístroje. GTS se svým rozsahem zaměřuje na velké množství zdravotních i sportovních cílů, svalové hypertrofie (zvětšení svalového vlákna), zpevnění a úbytku na váze přes rehabilitační aplikace až po zlepšení sportovní výkonnosti.

GTS velmi detailně zohledňuje individuální zdravotní stav a tělesnou kondici díky využití variabilního systému kladek, tělesné hmotnosti cvičence jako zátěže a nastavitelného sklonu pro měřitelné zlepšení a pro doladění optimální zátěže. V kombinaci s platnými biomechanickými a fyziologickými zásadami poskytuje program GRAVITY® individualizované výsledky pro všechny, kteří si přejí žít aktivním a zdravým životním stylem.

GO Fitness, Moskevská 25/369, Praha 10 Vršovice
zastávka tram. 22, 4 - Vršovické náměstí, kontaktní formulář
Tvorba webových stránek na míru - Web Developers®.EU