Log Out Log In

BOSU ®

Co začalo uvedením jednoho z nejvíce inovativních produktů jaký  fitness průmysl do té doby nikdy neviděl, se  ukázalo být jen začátekem cesty, která se neustále rozšiřuje  a definuje podstatu funkčního tréninku.

David Weck tvůrce  BOSU® Balance Trainer uvedel tento produkt na trh v roce 2000  a od té doby  se BOSU stalo jedním z nejúspěšnějších produktů pro fitness trénink na světě.  Původně  název "BOSU" byla zkratka pro “Both Sides Up”  ("obě strany nahoru"). Znamenalo to, že u BOSU® se dá ke cvičení využít  obou dvou  stran.

BOSU ® trénink je o rozšíření možností pohybu, rovnováhy, tvarování těla a posilování mysli. Je to o vložení myšlenky do pohybu. Jde o to plně se zapojit do tréninkového procesu a to jak fyzicky tak i psychicky.

 Nezáleží na tom, zda čelíte jako atlet nejtěžším výzvám své sportovní kariéry, chcete se dostat zpět do kondice, nebo právě začínáte. BOSU ® trénink vám pomůže dosáhnout vašeho cíle, budete čelit novým výzvám a po jejich pokoření na vás již budou čekat nové zábavné cviky, které vám pomohou se dále zdokonalovat.

GO Fitness, Moskevská 25/369, Praha 10 Vršovice
zastávka tram. 22, 4 - Vršovické náměstí, kontaktní formulář
Tvorba webových stránek na míru - Web Developers®.EU